EXTERIÉROVÉ DLAŽBY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Prírodný kameň je najlepšia voľba pre exteriérové dlažby. Či už sa jedná o chodníky zo žulových kociek, veľkoformátovú dlažbu s protišmykovou úpravou alebo štiepaný kameň zvýrazňujúci prírodný pôvod materiálu, kameň v množstve variácii farieb, hrúbok, povrchových úprav a štruktúr uspokojí aj toho najnáročnejšieho záhradného architekta.

Ako exteriérová dlažba sa často používa najmä žula v rôznych farebných odtieňoch s flambovaným povrchom, no čoraz obľúbenejšia je aj dlažba z pieskovcov, vápenca alebo bridlice s prírodným štiepaným povrchom. Pri niektorých typoch realizácií je možné použiť aj mramor, travertín alebo kvarcit.

Kamenná dlažba nemusí byť zásadne hrbolata, či drsná aby ostala protišmykovou. Vďaka inteligentnému vykurovaniu s vlhkostným a teplotným senzorom ostane suchá aj leštená dlažba a to za každého počasia. Prezrite si galériu exteriérových dlažieb a načerpajte inšpiráciu.

Štýlová dlažba na terasy a do záhrad

Dlažby z lámaným okrajom z bridlice a pieskovca dokonale ladia v každej záhrade a záhradnom sedení. Rovnako žulové kocky na chodníkoch lahodia oku viac ako vymývaná betónová dlažba. Údržba všetkých povrchov je nenáročná, podobná ako pri betónových plochách, pre lepšie výsledky odporúčame raz za niekoľko rokov previesť dôkladné vyčistenie a impregnáciu.

« z 2 »

 

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných obkladov neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na  dlazby@kamenne-dlazby.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

 

Máte otázky ? Kontaktujte nás !