CENNÍK KAMENNÝCH DLAŽIEB

Niektoré druhy dlažieb ako napríklad veľkoformátové dlažby je potrebné naceniť individuálne. Ich celková cena záleží od druhu kameňa, tvaru priestoru kam má ísť dlažba, povrchovej úpravy a množstva ďalších faktorov. Preto ak máte záujem o realizáciu neštandardných dlažieb, obráťte sa na našich obchodníkov.

Formátované dlažby, žulové kocky a ďalšie štandardizované kamenárske výrobky uvádzame v nasledujúcom cenníku. Ceny sú uvedené iba za výrobok bez dopravy, montáže, paletovania alebo balenia do vakov. Uvedené ceny kamenných dlažieb sú maloobchodné ceny s DPH 20%.

Kocka mozaika 4-6

Žulová kocka veľkosť hrany 4 až 6 cm, farba žlto-šedý melír. Vhodná na chodníky, ukladá sa do štrkového lôžka. Nevhodná ako príjazdová cesta. Výdatnosť cca 8m2 z tony.

Na dotaz

Kocka 7-9

Žulová kocka veľkosť hrany 7 až 9 cm, farba šedá. Vhodná na chodníky aj cesty. Ukladá sa do štrkového lôžka alebo suchého betónu. Výdatnosť cca 6,5m2 z tony.

Na dotaz

Kocka 8-10

Žulová kocka veľkosť hrany 8 až 10 cm, farba šedá. Vhodná na chodníky, príjazdové cesty, aj silne zaťažované cesty. Ukladá sa do štrkového lôžka alebo suchého betónu. Výdatnosť cca 4,5m2 z tony.

Na dotaz

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných obkladov neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na  dlazby@kamenne-dlazby.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

 

Máte otázky ? Kontaktujte nás !