www.kamenne-dlazby.sk/veľkoformátová dlažba

VEĽKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

Hlavným prínosom veľkoformátových dlažieb je minimálny počet škár a možnosť prispôsobiť kladačský plán tvaru stavby. Stavebník tak nie je obmedzený pevným rozmerom dlažby, rozmer jednotlivých kusov sa prispôsobuje tak aby škáry boli v línii s rohmi, dverami, nábytkom či škárami na obkladoch stien. Veľkoformátové dlažby patria k drahším realizáciám dlažieb, no výsledný efekt je neprekonateľný akýmkoľvek umelým materiálom, pretože tak veľké obkladačky, či dlažby nie sú v predaji. Často sa dlažba kladie s dôrazom na kresbu materiálu, pri niektorých druhoch prírodného kameňa je možné položiť celú dlažbu tak aby kresba kameňa na seba nadväzovala.

Galéria realizácií veľkoformátovej dlažby

Veľkoformátová mramorová dlažba Žulová podesta z jedného kusu bez zbytočných škár Žulová veľkoformátová dlažba Žulová veľkoformátová dlažba Žulová veľkoformátová čierna dlažba v kúpeľni Veľkoformátová dlažba z bieleho kryštalického mramoru Veľkoformátová dlažba z bieleho kryštalického mramoru Škára veľkoformátovej dlažby naväzuje na líniu rohu

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných dlažieb neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dlazby@kamenne-dlazby.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 34 659 78 29

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch.

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc