www.kamenne-dlazby.sk/obklady schodov

OBKLADY SCHODOV

Rovnako ako dlažby aj schody môžu byť obložené prírodným kameňom. Kamenné schodisko pôsobí masívnym a pevným dojmom, pri použití väčších hrúbok kameňa spolu s kamennými balustrádami môže pôsobiť dominantne až veľkolepo. Na schodoch sa často používa protišmyková úprava a to buď pomocou samotného povrchu kameňa alebo pomocou protišmykových pásikov. Kamenné schody nemusia byť len obložením betónových schodov, dajú sa vytvoriť aj kladením na kovovú konštrukciu.

Galéria kamenných schodov

žulové schody s protyšmykovým povrchom žulové schody s protyšmykovým povrchom žulové schody na kovovej konštrukcii žulové schodisko na kovovej konštrukcii žulové schody s protyšmykovým povrchom žulové schody na kovovej konštrukcii žulové schody s protyšmykovým povrchom spolu z parapetom zo žuly žulové schody k terase na kovovej konštrukcii žulové schody zo žulovým obrubníkom leštený obklad schodov z čiernej žuly s protišmykovými pásmi obklad schodov ukončený podestou obklad schodov z tmavej žuly celožulové schody so žulovou balustrádou obklad schodov z hnedého mramoru obklad schodíkov z bledej žuly schody z masívnej lámanej žuly žulový obklad schodov žulový obklad schodov žulový obklad schodov pieskovcový obklad schodov žulový obklad schodov žulový obklad schodov

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných dlažieb neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dlazby@kamenne-dlazby.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch.

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc