www.kamenne-dlazby.sk/dlažby pre interiér

KAMENNÉ DLAŽBY PRE POUŽITIE V INTERIÉROCH

Kameň v interiéry ponúka širokú škálu možností použitia. Aj pri dlažbách z prírodného kameňa máte na výber, či chcete aby interiér pôsobil rustikálne, moderne, extravagantne alebo útulne, mäkko a pokojne. Kamenné dlažby v interiéry ocení každý, kto chce používať podlahové kúrenie, pretože kameň má veľkú tepelnú kapacitu a tým šetrí výdavky na vykurovanie. Údržba kamenných podláh nie je náročná, stačí dbať na pravidelné odstraňovanie prachu a pri mramorových dlažbách je dobré vyhýbať sa kyslím čistiacim prostriedkom.

Všeobecne platí, že pre viac zaťažované plochy je lepšie použiť žulu alebo mramor s matnou povrchovou úpravou, pre plochy s extrémnou záťažou je ideálnym riešením žula s povrchom ktorý nie je lesklý. Mramor, pieskovec a travertín na druhej strane dodávajú interiéru jemnosť a upokojujúce teplé pastelové odtiene.

Galéria realizácií interiérovej dlažby

Veľkoformátová dlažba z hnedého mramoru Veľkoformátová dlažba z bieleho mramoru Rustikálna dlažba z vápenca s prírodným povrchom Maloformátová žulová dlažba v kombinácii bledej a čiernej pre moderný interiér Čierna žulová dlažba pre modernú obývaciu izbu Leštená žulová dlažba vyhovuje aj prísnym hygienickým kritériám v nemocnici Atypicky riešená dlažba z pieskovca Maloformátová žulová dlažba v kombinácii bledej a čiernej pre moderný interiér

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných dlažieb neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dlazby@kamenne-dlazby.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch.

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc