www.kamenne-dlazby.sk/dlažba zo žuly

ŽULOVÉ DLAŽBY

Dlažby zo žuly sú určené pre použitie v exteriéroch aj v interiéroch a to najmä tam kde sa kladie dôraz na mimoriadnu odolnosť proti vysokej záťaži. Vzhľadom na to, že žula obsahuje veľmi tvrdé a chemicky stále minerály je možné ju použiť aj na budovanie príjazdových ciest, dláždenie námestí, či iných verejných priestorov. Žula sa často používa aj v obchodných centrách a nemocniciach. Žulové dlažby sú prakticky bezúdržbové, s obľubou sa používajú aj v interiéroch kde je žiadaná žulová zrnitá štruktúra a tmavšie odtiene, čo však neznamená že žula je iba tmavá, naopak, žula môže byť aj svetlá alebo v odtieňoch zlatej, žltej, ružovej, červenej, hnedej, zelenej či modrej.

Galéria žulových dlažieb

žulová dlažba s protišmykovou povrchovou úpravou chodník zo žulových kociek leštená žulová dlažba žulová dlažba v priestore nemocnice chodník zo žulových kociek veľkoformátová žulová dlažba žulová dlažba ako chodník v záhrade leštená žulová dlažba a obklad schodíkov zo žuly

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných dlažieb neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dlazby@kamenne-dlazby.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si s nami stretnutie u nás na pobočke v KútocH.

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc