www.kamenne-dlazby.sk/dlažby z mramoru

MRAMOROVÁ DLAŽBA

Mramor sa na dlažby používa už celé stáročia pretože jeho ťažba, spracovanie a vyleštenie je jednoduchšie ako pri žule. Je určený pre použitie hlavne v interiéroch s menším zaťažením, pretože jeho povrch je citlivý na poškriabanie a kyslé prostredie. Pri správnej údržbe však tento svoj nedostatok vyvažuje jedinečnou krásou pastelových jemných odtieňov farieb, pôsobí teplo a mäkko. Ak nie je kladený dôraz na dokonalý zrkadlový lesk, je možné ho použiť aj vo viac zaťažovaných priestoroch, pri použití väčšej hrúbky a vhodnej povrchovej úprave je možné nasadiť ho aj do exteriéru. Kamenné dlažby vďaka svojej vysokej tepelnej kapacite sú ideálnym riešením všade tam, kde sa používa podlahové kúrenie. Mramor na dlažbe nemusí byť iba leštený, môže mať matnú povrchovú úpravu alebo úpravu s koženým efektom.

Galéria realizácií mramorovej dlažby

Hnedý mramor na dlažbe naväzuje na obklad schodov Diagonálna dlažba z ružového mramoru v kúpeľni s obkladom z rovnakého materiálu Hnedý mramor s vysokým leskom použitý na diagonálne kladenú dlažbu Diagonálna dlažba z bledohnedého mramoru Zelený mramor z Južnej Ameriky použitý v kúpeľni Položenú dlažbu z citlivého mramoru dôkladne zabalíme aby nebola poškodená dalšími profesiami na stavbe Biely mramor s vysokým leskom zrkadlí okolie Biely mramor použitý ako veľkoformátová dlažba v kuchyni

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných dlažieb neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dlazby@kamenne-dlazby.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch.

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc